Pozycje tego autora w naszej księgarni:

Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 5 pasujących rekordów dla kryteriów wyszukiwania
Chemia dla liceallistów, Pazdro Krzysztof

W książce omówiono takie zagadnienia z chemi nieorganicznej jak: klasyfikacja okresowa pierwiastków, związki nieorganiczne, pierwiastki bloku s, pierwiastki bloku p,d i f.

Chemia nieorganiczna, Pazdro Krzysztof

Bilans Otwarcia 2010.01.20.KlasaTow: [KON]

Chemia dla gimnazjalistów, Koszmider Maria, Pazdro Krzysztof

Substancje chemiczne i ich przemianySymbole, wzory, równania chemiczmneStechiometriaWoda i roztwory wodneAtomy, cząsteczki, jonyRodzaje związków nieorganicznychPierwiastki chemiczne i ich związkiZwiązki organiczne

Chemia dla gimnazjalistów Podręcznik Część 3 z płytą DVD, Pazdro Krzysztof, Torbicka Maria

Podobnie jak w poprzednich częściach, nowe zagadnienia, dotyczące ostatnich pięciu działów w programie nauczania, podzielono na tematy podstawowe i uzupełniające. Tematy powtórzeniowe spełniają te samą funkcję co w II i III części podręcznika. Na dołączonej płycie DVD zawarto sfilmowane i skomentowane wszystkie doświadczenia opisane w tej części podręcznika.

900 zadań od łatwych do trudnych Chemia w szkole podstawowej, Koszmider Maria, Pazdro Krzysztof

Zbiór obejmuje wszystkie obowiązujące treści nauczania z nowej podstawy programowej. Jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, niezależnie od tego, z jakich podręczników korzystają. Zawiera zadania o różnym stopniu trudności. Zadania łatwe nie są poprzedzone żadnym znakiem; jedna gwiazdka (*) oznacza zadania o wyższym stopniu trudności; dwie gwiazdki (**) sygnalizują zadania trudne, przeznaczone przede wszystkim dla tych uczniów ... więcej

 
 
 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia Na Zapleczu akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier